KONKURS PLASTYCZNY

W ramach organizacji III obchodów Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Lubelszczyźnie, pragniemy przeprowadzić w naszej szkole konkurs plastyczny dla klas VI-VIII, którego tematem będzie Zagłada Żydów oraz pomoc niesiona ludności żydowskiej przez Polaków.
Chcemy w ten sposób upamiętnić ofiary masowej zagłady i krzewić wartości humanistyczne związane ze zwalczaniem nietolerancji, ksenofobii, dyskryminacji i rasizmu.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na plakat „Holokaust – Pamiętamy”.
Szczegóły w regulaminie (poniżej). Zapraszamy. Nagrody czekają.

Wszystkie wyniki eliminacji I etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty będziemy publikować w tym artykule.

Prosimy o śledzenie jego zawartości.

Uczniowie zakwalifikowanie do kolejnego etapu to:

Samorządy Klasowe dokonały wyboru Przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Wybory odbyły się zgodnie z ordynacją wyborczą, a nad przebiegiem czuwała Komisja Wyborcza. Uczniowie odpowiedzialnie potraktowali możliwość wyboru osób, które będą reprezentowały uczniowski punkt widzenia. Osoby z największą ilością głosów utworzyli Radę Samorządu Uczniowskiego.

Wybranym serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy.