Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Świdniku

 

Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Gmina Miejska Świdnik otrzymała dotację celową z budżetu państwa na dofinansowanie zadania pn. zakup sprzętu, pomocy dydaktycznych lub narzędzi do terapii w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktywna tablica”.

Już 25 listopada odbędą się konsultacje „Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia”🇵🇱 dla województwa lubelskiego. Zdecyduj jaka będzie przyszłość młodego pokolenia. Zapisz się na #KonsultacjeDlaMłodych do 24.11 do godz. 12:00.

Link do formularza tutaj👉 https://strategiamlodych16.webankieta.pl/

Przypominamy o obowiązku zachowania elementarnych zasad przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19:


1. W zajęciach uczestniczą wyłącznie dzieci zdrowe.
2. Uczniowie mogą być przyprowadzani do szkoły i z niej odbierani przez opiekunów bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych. Osoby te powinny stosować zakrywanie ust i nosa.
3. Uczniowie nie powinni wymieniać się przyborami szkolnymi między sobą.
4. Uczniowie nie powinni zabierać ze sobą do szkoły niepotrzebnych przedmiotów.
5. Wszyscy są obowiązani stosować zasady higieny poprzez:

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami ekspertów na temat potrzeby szczepienia na COVID-19 oraz dostępnych szczepionek. Mamy nadzieję, że informacje zawarte w wypowiedziach ekspertów pozwolą Państwu podjąć decyzję.

 

https://www.gov.pl/web/szczepimysie/eksperci

 

Nasza szkoła została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie lubelskim jest prowadzony przez "Kurier Lubelski". Nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymała pani Danuta Wójcik.

Istnieje możliwość głosowania w plebiscycie do dnia 1 grudnia do godziny 22:00 w serwisie internetowym pod adresem: www.kurierlubelski.pl/nauczyciel

*UWAGA! Głosowanie SMS Premium oraz za pomocą tzw. KLIK-a jest opcją płatną.