Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Świdniku

 

Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

Zadanie polegało na monitorowaniu aktywności za pomocą urządzeń mobilnych lub aplikacji dzieci spacerowały i po tygodniu wysyłały mi swoje trasy i wyniki dystans, kalorie i czas treningu. Rekordzista przez tydzień zrobił 80tysiecy kroków tzn. 53 km.  Takie małe sukcesy w okresie pandemii odnosili nasi uczniowie. Morał z tego taki, że jak się chce to wszystko można
Autorski projekt „Mobilne monitorowanie aktywności” przeprowadziła pani Maria Karman.

Znamy już wyniki konkursu „Sport –Sportowiec SP7”. Zawodnicy, których zadaniem było zdobywanie punktów w grze, przypominającej „państwa –miasta” w wersji sportowej, wykazali się niezwykłą błyskotliwością i determinacją. Gratulujemy zwycięzcom, którzy uzyskali najlepsze wyniki, a także wszystkim uczestnikom, bo w tym konkursie każdy mógł zyskać coś dla siebie. Nagrody, które przydzielili organizatorzy konkursu, nauczyciele wychowania fizycznego: Dariusz Sawicki, Arkadiusz Pszeniczka, Dariusz Kuźma, były następujące

Otwarte obiekty sportowe Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku są czynne od poniedziałku do soboty w godz. 16.00 – 21.00. W niedzielę i święta boiska nie są udostępniane.

W związku z trwaniem pandemii korzystanie z nich jest uwarunkowane przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa określonych w zamieszczonym poniżej regulaminie.

 

Kto chętny na udział w klasycznej grze "PAŃSTWA - MIASTA", w wersji SPORTOWEJ?

 

ZASADY GRY

Podobnie jak w grze w „Państwa-Miasta” mamy kilka kategorii. W „Państwach – Miastach” były to m.in. państwa, miasta, rzeki, rośliny, zwierzęta, imiona, rzeczy. Ale oczywiście można było sobie tych kategorii wymyślać i wymyślać. Podobnie będzie w wersji sportowej.

Plakat

Plansza do pobrania

 

 ROZPOCZĘCIE:

 Każda klasa otrzyma zestaw siedmiu wylosowanych liter

 

KATEGORIE:

29 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku odbyła się uroczysta gala podsumowująca Wojewódzkie Sportowe Współzawodnictwo Szkół. Wydarzenie zgromadziło liczną publiczność. Wśród gości byli, m.in. przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego oraz władze i Rada Miasta Świdnik. Zorganizowanie uroczystości na terenie naszego Świdnika było możliwe dzięki wysokim osiągnięciom sportowym Szkół Podstawowych nr 7 i nr 5. Siódemka zajęła pierwsze miejsce w kategorii Igrzyska Dzieci i dodajmy, że na podium stawała już trzynaście razy. SP 5 zajęła natomiast 2 lokatę w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Obie szkoły przy współpracy z Urzędem Miasta zorganizowały tę imprezę, na którą zostało zaproszonych 30 szkół z województwa, by odebrać puchary, dyplomy i listy gratulacyjne. Galę prowadzili: Karolina Suszek - nauczyciel języka polskiego z SP7 i Grzegorz Martyniuk - nauczyciel wychowania fizycznego z SP5. Uroczystość uświetniły przemówienia gości oraz występy artystyczne uczniów z obu szkół.