Otwarte obiekty sportowe Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku są czynne od poniedziałku do soboty w godz. 16.00 – 21.00. W niedzielę i święta boiska nie będą udostępniane.

W związku z trwaniem pandemii korzystanie z nich jest uwarunkowane przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa określonych w zamieszczonym poniżej regulaminie.

Regulamin korzystania z otwartych obiektów sportowych Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku na okres pandemii.

1. Otwarte obiekty sportowe szkoły będą do dyspozycji ćwiczących po uprzedniej imiennej rezerwacji.
  2. Obiekty sportowe będą czynne w dni powszednie i soboty w godz. 16.00 – 21.00.
  3. Obowiązuje dezynfekcja rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt.
  4. Z obiektów sportowych mogą korzystać osoby zdrowe, nie wykazujące objawów choroby.
  5. Małoletni do ukończenia 13 roku życia mogą korzystać z boisk wyłącznie pod opieką osoby sprawującej władzę rodzicielską, opiekuna prawnego, albo innej osoby dorosłej.
  6. W czasie korzystania z obiektów sportowych obowiązuje zachowanie dystansu społecznego(min. 2m), zakrywanie ust i nosa ( w momencie dotarcia na teren boisk), używanie własnego sprzętu treningowego.
  7. Na terenie boisk nie istnieje możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza WC). Korzystanie z placu zabaw podlega przepisom ogólnym dotyczącym obostrzeń na czas pandemii. Osoba do kontaktu w sprawie rezerwacji boisk tel. 81 710 25 30  (w godzinach pracy sekretariatu szkoły).

Niniejszy regulamin stanowi uzupełnienie dotychczasowego regulaminu.