4 grudnia 2019 roku na pływalni Aqua Lublin odbyły się Mistrzostwa Szkół Województwa Lubelskiego
w pływaniu indywidualnym i sztafetach pływackich.
Po paśmie zwycięstw w zawodach powiatowych i rejonowych dziewczęta z SP 7 Świdnik zajęły w Finale Wojewódzkim III miejsce zdobywając brązowe medale Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafecie pływackiej dziewcząt 6x25 metrów stylem dowolnym. Skład sztafety: Antonina Filipek, Michalina Królik, Wiktoria Nierojewska, Aleksandra Kaczyńska, Gabriela Kołodziejczyk, Kaja Wiktorowicz, Oliwia Baryła.

W pływaniu indywidualnym finalistami byli: w Igrzyskach Dzieci: Piotr Żuk – styl motylkowy, Adrianna Chorębała – styl klasyczny oraz Jakub Berejowski w stylu grzbietowym. W finale Igrzysk Młodzieży Szkolnej naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Kołodziejczyk , Aleksandra Kaczyńska i Michał Czeczko w stylu motylkowym, Oliwia Baryła w stylu klasycznym, Kaja Wiktorowicz i Michalina Królik w stylu grzbietowym,Antonina Filipek i Ignacy Guz w stylu dowolnym.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
Opiekunowie: Anna Kowalska i Waldemar Wasil.