Dzieci ze świetlicy wiedzą, że głośne czytanie to nie tylko przyjemność, ale też i ogromne korzyści. We wtorek na zajęciach bibliotecznych pod opieką pani Anny Andrejas zagościły dzieci ze świetlicy. Dzieciom rozdział Jaśki na plaży z książki Jean-P Arrou Bignod przeczytały uczennice z Koła Przyjaciół Biblioteki czyli Asia, Ola, Ala i Mila Uczniowie z przyjemnością wysłuchali przeczytanej książki, a następnie odpowiadali na pytania przygotowane w programie Quizizz. Miłym przerywnikiem była zabawa w wodę i ląd, która pozwoliła wszystkim na nabranie sił do dalszych zajęć. W kolejnej części młodzi "Ekolodzy" zapoznali się z bazą wiedzy o ochronie wód i zagrali w internetową grę Młody Hydrolog. Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do ponownej wizyty w bibliotece.