Zapraszamy chętnych i zainteresowanych uczniów do zabawy czytelniczej w ZACZYTANIE. Jak wziąć udział w zabawie? Należy pobrać i wydrukować Kartę 7 kroków zaczytania.Karta strona 1Karta strona 2*(Proszę zwrócić uwagę, że karta ma 2 strony)

2. Następnie należy zapoznać się z zasadami postępowania tj.
Kartę należy podpisać w miejscu przeznaczonym na dane czytelnika. W miejscu przeznaczonym na portret proszę wykonać rysunek lub wkleić zdjęcie uczestnika zabawy.
W dalszej kolejności podpisać imieniem i nazwiskiem oraz klasą miejsce przeznaczone na dane czytelnika.
Zabawa polega na wykonaniu ilustracji do 7 przeczytanych ostatnio książek (lub takich które zamierzają uczniowie dopiero przeczytać) w wyznaczonych na nie miejscach, podpisanie każdej książki autorem i tytułem oraz pokolorowanie graficznej stopy z numerem zadania.

3. Wypełnione karty uczniowie przynoszą do biblioteki szkolnej, a najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone Zestawami Czytelników.