Jesteś specjalistą od nowych technologii? Lubisz planować, programować i wdrażać swoje projekty w życie? Chciałbyś zostać Mistrzem Internetu? Poszukujemy chętnych do nowego projektu #SuperKoderzy w nowym roku szkolnym, który będzie polegał na nauce tworzenia i stworzeniu strony internetowej.

- przygotuj plakat/zdjęcie/grafikę/mema przedstawiającą Ciebie jako uczestnika zespołu #SuperKoderów  i przyślij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

*Jeżeli przy wykonaniu grafiki wykorzystasz swój wizerunek niezbędne jest przesłanie nam zgody na przetworzenie wizerunku dla organizatora: zgoda na udostępnienie wizerunku.

Twoja praca będzie stanowiła element graficzny do zgłoszenia całego zespołu, odpowiadający na wezwanie:  pokaż swój SuperKoderski zespół, dlaczego chcesz zostać #SuperKoderem”?

#SuperKoderzy to wielka lekcja o tym, że nowe technologie, to nie tylko rozrywka i gry, ale możliwość zdobywania kompetencji, które będą bardzo przydatne w przyszłości. Program rozwija kreatywność, umiejętność logicznego myślenia i pracy w zespole.

Czekamy na Wasze zgłoszenia do 4 maja.

Więcej informacji o projekcie na stronie organizatora