Po feryjnej przerwie (19 lutego 2018r.) uczniowie z klasy 5d - profil pływacki, mieli możliwość podglądnąć trening i popływać z reprezentantami Polski. Na pływalni przy SP 5 w Świdniku gościliśmy Paulinę Żukowską wielokrotną medalistkę Mistrzostw Polski seniorek, reprezentantkę kraju na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy na krótkim basenie na dystansach: 200 i 400 metrów stylem zmiennym oraz Jana Hołuba złotego medalistę Mistrzostw Europy juniorów na dystansie 100 metrów stylem dowolnym i srebrnego medalistę Mistrzostw Europy juniorów na dystansie 50 metrów stylem dowolnym.

Mamy nadzieję iż spotkanie to podbudowało młodych zawodników i zachęciło do dalszego doskonalenia swoich umiejętności pływackich.