W dniach 13.-14.12. 2017 r. hala sportowa SP 7 zamieniła się w arenę rywalizacji najlepszych drużyn koszykarskich szkół podstawowych w naszym powiecie. Zarówno wśród dziewczynek jaki i chłopców do rozgrywek przystąpiło po 4 szkolne reprezentacje, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”.

Pierwszy dzień koszykarskiej rywalizacji był pokazem świetnych umiejętności technicznych naszych chłopców, którzy wygrali wszystkie – 4 mecze tracąc jedynie 2 punkty! (SP7 – SP3 30:2, SP7 – SP5 22:0, SP7 – SP Piaski 18:0).

Skład SP7: Filip Barański, Jakub Flasiński, Mateusz Gębka, Ignacy Guz, Franciszek Janczarek, Kamil Mazur, Kacper Motyl, Krzysztof Sidor, Mikołaj Stasiak, Rafał Szczuchniak, Paweł Szydło, Bartosz Wołowiec.

Dzień później do boju stanęły dziewczyny, ich atutem okazały się precyzja i szybkość. Dynamiczne kontry i celne rzuty pozwoliły na wysokie wygrane koszykarek z SP7 (SP7 – SP Piaski 22:10 SP7 - SP3 44:0, SP7 – SP4 28:10)
Skład SP7: Iga Barczewska, Martyna Bielak, Aleksandra Bielawska, Magdalena Kaczyńska, Martyna Klembowska, Oliwia Liszka, Marta Miciuła, Gabriela Kołodziejczyk, Natalia Skiba, Amelia Szubartowska, Adrianna Uniłowska, Kinga Tracichleb.

Gratulujemy naszym Koleżankom i Kolegom i trzymamy kciuki za powodzenie na zawodach rejonowych!