W gminnym konkursie plastycznym „Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych”, zorganizowanym przez SP 3 w Świdniku pod patronatem Burmistrza Miasta Świdnika, wzięli udział uczniowie wszystkich świdnickich szkół podstawowych i przedszkoli. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania najnowszą historią Polski poprzez przedstawienie w/w tematu różnymi technikami plastycznymi.

Praca Wiktorii Majewskiej z klasy Va ,wykonana pod kierunkiem p. Doroty Rudzińskiej, zajęła I miejsce, a praca Elżbiety Bochniak z klasy Vc otrzymała wyróżnienie. Uczennica Antonia Przychodzka z klasy 3M , którą do konkursu przygotowała p. Anna Andrejas, zdobyła w konkursie II miejsce.

Uroczyste wręczenie nagród z udziałem Burmistrza Miasta Waldemara Jaksona odbyło się dnia 04 marca w Szkole Podstawowej nr 3 w Świdniku.

Gratulujemy!