W piątek (14 grudnia) o godz. 11.00 wzięliśmy udział w wernisażu wystawy "Lubelskie drogi do Wolności", na której zobaczyć można 40 prac uczniów szkół z województwa lubelskiego. Tego dnia nagrodzeni zostali laureaci konkursu, na który wpłynęło ponad sto prac. Jury sprzętem sportowym i grami edukacyjnymi nagrodziło autorów 5 najlepszych z nich, a dla 35 uczniów, których prace również znalazły się na wystawie ufundowało drobne upominki.

Wśród 5 laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Maciej Cioczek (kl.6d), który zajął II miejsce.

Wystawa prezentuje prace 40 uczniów, aż 12 z nich to nasi siódemkowicze!

Lista uczniów, których prace zakwalifikowano na wystawę:

Helena Kulczycka, klasa 4 d
Jagoda Smus, klasa 4 c
Piotr Woźniak, klasa 5 d
Aleksandra Flisiak, klasa 5 c
Dagmara Krupińska, klasa 7 d
Oliwia Gontarz, klasa 7 d
Rafał Janulewicz, klasa 6 e
Karolina Kujda, klasa 5 d
Marianna Skuza, klasa 4 c
Wiktoria Szymanek, klasa 6 b
Julia Skowrońska, klasa 4 b

Serdecznie gratulujemy!

Uroczystość wręczenia nagród obejrzeć można na stronie Dziennika Wschodniego - patrona medialnego konkursu:

Dziennik Wschodni

Oraz w naszej galerii.

Wystawę prac można oglądać do końca stycznia w budynku Dworca Autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.