W dniu 4 marca odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski, do którego przystąpiło 79 uczniów. W poetyckie szranki stanęli chętni  uczniowie z klas I, II, III, IV, V, VI i VIII. Recytacje były na bardzo wysokim poziomie, szczególnie wśród uczniów klas trzecich i czwartych.  Dziękujemy wszystkim recytatorom i gratulujemy odwagi. Słowa podziękowania kierujemy również do nauczycieli i rodziców, którzy przygotowali dzieci do udziału w konkursie. Poniżej zamieszczamy wyniki konkursu:

Decyzją jury, nagrodę główną oraz nominację do etapu powiatowego  XXXIX  Małego Konkursu Recytatorskiego, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku,  otrzymali:
-z klas  I-III:
Lena Dobrowolska
Michał Marjasiewicz
Blanka Chęć

-z klas IV-VI
Dawid Banaszek
Michał Szyszło
Martyna Mazuryk

NAGRODZENI RECYTATORZY Z KLASI-III:

Artur Łagoda
Natalia Piskorek
Aleksandra Chęć

Oliwia Sulowska
Maja Nowakowska
Julia Szydło

Alicja Koszowska
Gabriela Misiurek
Milena Cios

WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Zofia Kowalewska, Sebastian Bożemski, Marta Majewska, Krzysztof Skowronek, Zofia Konaszczuk, Mila Sot, Daria Wyrostek, Emilia Madejska,
Alicja Kowalczyk, Marcel Węgrzyn, Katarzyna Wojtysiak-Wojtczak, Maja Maisuradze.

NAGRODZENI RECYTATORZY Z KLAS IV-VI

Zuzanna Apanasienko

Alicja Kocyła
Julia Michalak

Jakub Bereza
Aleksandra Kosmowska

WYRÓŻNIENIA otrzymali: Kamila Kasprzak, Paweł Sobczak, Olaf Tokarski, Julia Skowrońska, Joanna Cioczek.