W dniach 16-18 czerwca 2020 uczniowie klas VIII w całej Polsce przystąpili do egzaminu  z języka polskiego, matematyki oraz z języka angielskiego. Mimo że egzamin pisany był w szczególnie trudnym czasie pandemii, ósmoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 7  osiągnęli bardzo wysokie wyniki ze wszystkich przedmiotów egzaminacyjnych. Tym samym nasza szkoła znalazła się  się wśród 11 %  najlepszych szkół  w Polsce. Sukcesem jest bardzo wysoki wynik z matematyki.  Tak wysokie noty z  przedmiotu szkoła osiągnęła po raz pierwszy. Wzrost umiejętności matematycznych wśród naszych uczniów  jest więc bardzo widoczny.  Warto także podkreślić, iż z języka polskiego  zaledwie pół procent dzieliło uczniów naszej szkoły od uzyskania najwyższego wyniku, a z języka angielskiego, niespełna  2%.

Wyniki Egzaminu Ósmoklasisty

JESTEŚMY TUTAJ:

Co to znaczy, że wynik jest  bardzo wysoki?

Bardzo wysoki wynik z egzaminu uzyskały te szkoły, których wyniki mieszczą się w podanych niżej przedziałach punktów (tabela):

• Źródło: https://mapa.wyniki.edu.pl/MapaEgzaminow/

Jaki wynik uzyskały szkoły w województwie i w powiecie? Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem. Link poniżej:

Miło nam również poinformować, że 5 uczniów uzyskało 100% wynik w części z języka angielskiego (w tym jeden laureat Kuratoryjnego Konkursu z języka angielskiego), 2 osoby w części z języka polskiego ( laureaci Kuratoryjnego Konkursu z języka polskiego) oraz 4 osoby w części matematycznej (w tym jeden laureat Kuratoryjnego Konkursu z matematyki). Jest to nie lada wyczyn, zdobyć 100% punktów z egzaminu w sytuacji stresowej. Serdecznie gratulujemy tak wysokich not.

Słowo od p.Dyrektora:

„Jestem niezmiernie dumny z wyników, jakie uczniowie naszej szkoły osiągnęli
na tegorocznym egzaminie ósmoklasisty. Po raz kolejny potwierdziliśmy, że rzetelna praca nauczycieli i uczniów jest gwarantem sukcesu. Pomimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, wymuszającej dokończenie przygotowań w formie zdalnej, nasi uczniowie uzyskali świetne rezultaty, na które ciężko pracowali przez osiem lat. Dziękuję moim nauczycielom, że stanęli na wysokości zadania, a uczniom gratuluję świetnych wyników i życzę powodzenia
na dalszym etapie edukacji”.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim tegorocznym Absolwentom naszej szkoły, Rodzicom i Nauczycielom :)