Nasi laureaci wzięli udział w uroczystym podsumowaniu konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021. 11 czerwca odbyło się ono w Szkole Podstawowej nr 58 w Lublinie, a 17 czerwca w Sali Błękitnej Urzędu Wojewódzkiego dla laureatów wielokrotnie nagrodzonych.
Jeszcze raz gratulujemy naszym laureatom, uczniom oraz rodziców i przypominamy nazwiska nagrodzonych uczniów:

- Aya Mamandi - konkurs języka angielskiego (nauczyciel: Magdalena Brus)
-  Aya Mamandi - konkurs języka niemieckiego (nauczyciel przygotowujący: Anna Skoczeń);
- Marta Lorek - konkurs polonistyczny (nauczyciel: Agnieszka Wilczopolska);
- Alicja Portka - konkurs polonistyczny (nauczyciel: Monika Lorek);
- Natalia Przybysz - konkurs polonistyczny (nauczyciel: Monika Lorek);
- Natalia Przybysz - konkurs chemiczny (nauczyciel: Agnieszka Widzińska)

Celem tej uroczystości jest również promowanie uczniów szczególnie uzdolnionych i utalentowanych oraz podziękowanie nauczycielom i dyrektorom szkół za pracę dydaktyczną i wychowawczą z uczniami.