Spotkaliśmy się w nowym roku szkolnym na pierwszych zajęciach DKK dla Dzieci, uśmiechnięci i gotowi do kolejnych spotkań. Klubowicze odpowiadali na jesienne zagadki. Tematem spotkania była książka Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Wiersze. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały wiersza - Jeż, który zaspał i wiersza - Suseł, odpowiadając na pytania z tekstu. Potem klubowicze "zamienili się" w susełki i pochowali się po całej bibliotece, a my szukałyśmy klubowiczów za regałami, pufami i różnych tajemniczych bibliotecznych zakątkach. A po wszystkim zasiedliśmy wspólnie do kolorowania jesiennych jeży. Jesienne jeżyki powiesiliśmy przed biblioteką i zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie. Do zobaczenia na następnych zajęciach, na które obiecałyśmy przygotować niespodziankę :)