Trzynastego listopada spotkaliśmy się z klubowiczami w kolejną środę. Rozmawialiśmy o Polsce, patriotach i symbolach narodowych. Chętni uczniowie przeczytali do mikrofonu wiersz Władysława Bełzy "Kto Ty jesteś". Kolejnym punktem było obejrzenie film "Polak Mały!" o polskich symbolach narodowych dla najmłodszych. Następnie wszyscy razem odśpiewaliśmy nasz hymn narodowy. Podczas śpiewania nasi klubowicze spisali się na szóstki, bo słychać nas było chyba w całej szkole. Ostatnim etapem spotkania było odczytanie przez panią Małgosię Kozłowską opowiadania "Kocham Polskę" Joanny i Jarosława Szarków. Fragment historii o bohaterskim powstańcu odczytał klubowiczom Kluba, który jak się okazało miał tyle samo lat co najmłodszy kapral w powstaniu - Witek Modelski "Warszawiak"