Pierwszy semestr nauki szybko minął, niestety pod znakiem walki z wirusem. Uczniowie niewątpliwie zasłużyli po zdalnym nauczaniu oraz feryjnym odpoczynku na wspaniałą rozrywkę – a jest nią z pewnością zabawa karnawałowa, która odbyła się w naszej szkole w piątek 29 stycznia.

Ze względu na sytuację i obostrzenia epidemiczne – każda klasa bawiła się w swojej sali lekcyjnej – bez udziału osób z zewnątrz. Tego dnia dzieciom z klas 1-3 towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. W każdej sali były księżniczki, sportowcy, klauni, czarodzieje, wróżki, …. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranych postaci. Wszyscy bawili się znakomicie, humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i ich wychowawcom.