Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Świdniku

 

Szkoła Podstawowa nr 7

im. Żołnierzy Armii Krajowej w Świdniku

 

Czcionka

Powiększ czcionkę Pomniejsz czcionkę Pomniejsz czcionkę

Kontrast

Wersja kontrastowa

W środę wszyscy Tatusiowie mają swoje Święto! Raz w roku 23 czerwca (podobno od 1965r.) w szczególny sposób wszyscy wyrażają dla nich szacunek i wdzięczność za trud opieki nad rodziną. Z okazji Dnia Taty dzieci zwykle wykonują laurki, obdarowują ojców drobnymi upominkami, słodyczami. Podpowiadamy: ciekawym pomysłem na spędzenie tego dnia jest wspólne wyjście taty z dzieckiem, wypad do kina, na lody albo wycieczka rowerowa poza miasto. Jednak przede wszystkim liczy się pamięć i życzenia.

Dzieci z klasy 1a składają swoim ukochanym Tatusiom serdeczne życzenia:

Gabrysia L: Kochany Tato, życzenia najpiękniejsze w Dniu Twojego Święta. Zdrowia, siły, spełnienia marzeń, dużo radości i zawsze razem! Dziękuję za wszystko! Bardzo mocno kocham Cię!

Mikołaj N: Dzisiaj składam Tobie Tato serdeczne życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności i marzeń spełnienia!

Maja Ż: Kochany Tatusiu, w dniu Twojego Święta życzę Ci dużo zdrowia i spełnienia wielu marzeń w ciągu całego roku!

Maja N: Kochany Tatusiu, z okazji Twojego Święta życzę Ci, by Twa buzia była uśmiechnięta; życzę Ci dużo zdrowia i dużo radości, słońca w niebieskich oczach, wszelkiej pomyślności. Dziękuję Ci, że jesteś jak gwiazdka na niebie. Pamiętaj, drogi Tatku, bardzo kocham Ciebie!

Tomek K: Tata mój kochany, ciągle zabiegany, czas dla mnie znajduje, grę w piłkę trenuje.

Natalka D: Kochany Tato, dziś jest święto Twoje, dlatego składam Ci życzenia: wszystkich marzeń spełnienia, dużo zdrowia i radości, szczęścia i nieskończonej miłości, przez życie idź z wielkim uśmiechem. Tatku, tatku przesyłam jakby z procy sto całusów z całej mocy - Twoja Natalka.

Janek G: Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść; że robiłeś coś z niczego; że dawałeś mając puste kieszenie; że wybaczałeś, choć nie przepraszałem; że kochałeś, gdy kochać się nie dało; że mnie wychowałeś i że to wszystko Ci się udało!

Zosia S: Tatusiu – wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i szczęścia!

Amelka D: Mój Tatusiu kochany! W dniu Twojego Święta niech Twoja buzia będzie uśmiechnięta. Życzę Ci zdrówka i marzeń spełnienia; więcej czasu dla mnie, szczęścia i powodzenia. Kocham Cię bardzo Tatku mój wielki – to są życzenia od Twojej Amelki!

Wiktoria M: Kochany Tatusiu, życzę Ci, żebyś był zdrowy, zawsze uśmiechał się i nie miał problemów w pracy.

Kuba K: Drogi Tatusiu! Życzę Ci dużo radości, zdrowia i szczęścia oraz dużo uśmiechu!

Klaudia O: Tatusiu kochany! Bardzo Cię kocham, jesteś najlepszym Tatusiem na świecie!

Tymon N: Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty!!!

Julia B: Drogi Tatusiu! Kocham Cię najbardziej na świecie. Bardzo bym chciała, żebyś miał udane i spokojne wakacje!

Antek K: Tato, życzę Ci zdrowia i radości!

Natalia M: Z okazji Twojego Święta życzę Ci pomyślności, mądrości, zdrowia i radości!

Wojciech Z: Kochany Tatusiu, jesteś najlepszy na świecie!

Maja R: Mój kochany Tata wozi mnie do szkoły, wtedy jest dumny i wesoły. Jak się z rozstaję, to buziaki Mu daję!

Michał K: Mój Tatusiu ukochany, my życzenia Ci składamy; przesyłamy jakby z procy sto całusów z całej mocy! Tatusiu jesteś i zawsze będziesz moim Bohaterem!

Basia M: Droga Mamusiu! Kocham Cię najbardziej na świecie! Życzę Ci bardzo – bardzo dużo zdrowia i uśmiechów!

Amelka B: Wszystkiego najlepszego kochany Tatusiu – najlepszy na świecie! Życzę Ci dużo zdrowia, radości, wielu chwil spędzonych razem. Życzę Ci, żebyś miał wszystko, o czym marzysz!

Maksymilian D: Dziś jest Twoje święto, mój Tatku kochany, więc życzę Ci zdrówka i szczęścia bez miary. Dużo radości, uśmiechu na twarzy i niech Ci się spełni wszystko o czym marzysz. Kocham Cię Tatusiu mój zapracowany – tego życzy Maksio, synek Twój kochany!

Alicja K: Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Taty – dużo szczęścia i radości!