W tym roku szkolnym musicie podjąć decyzję  związaną z wyborem nowego języka obcego.

Wiem, jak ważne jest, by ucząc się, robić to, co się lubi, dlatego razem z Panią Małgorzatą Łągiewką przygotowałam dla Was ulotkę, która pokazuje, jak wiele nowych dróg otworzy się przed Wami, jeśli nauczycie się języka niemieckiego.  Jego nauka to furtka do europejskiego świata kultury, nauki, sztuki, biznesu i … wielu innych obszarów współczesnego życia. To wielka szansa na rozwój Waszych pasji.

Zapraszam do zapoznania się z ulotką i obserwowania konkursu #niemieckidobrywybór, do którego w marcu przystąpią uczniowie klas siódmych i ósmych. Być może, wśród opublikowanych prac konkursowych,  znajdziecie więcej powodów, by rozpocząć przygodę z językiem niemieckim. Obserwujcie nas na szkolnym facebooku i  instagramie @sp7swidnik.

Do zobaczenia,

Anna Skoczeń – nauczyciel języka niemieckiego