10 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku odbył się XVII Przegląd Spektakli Profilaktycznych „Żyć pełnią”. Jego organizatorem było Centrum Usług Społecznych. Z naszej szkoły w wydarzeniu wzięły udział dwie grupy teatralne: "Fabryka fantazji" prowadzona przez Justynę Lewczyk i Małgorzatę Kozłowską oraz "Siódemka na Scenie" pod kierunkiem Agnieszki Widzińskiej i Karoliny Suszek. Oba spektakle bardzo podobały się publiczności, a przede wszystkim zostały docenione przez Radę konsultantów w składzie: Michał Stanowski – prezes Fundacji Nieprzetartego Szlaku, przewodniczący rady, Barbara Kasprzak – terapeuta, plastyk i Katarzyna Marjasiewicz – instruktor teatralny.

Zapraszamy do obejrzenia przedstawienia "Jak to było na tych zdalnych?"

Spektakle otrzymały wyróżnienia w następujących kategoriach: "Fabryka fantazji" przedstawienie pt. "Przyjaciela warto mieć" za: dynamikę, energię, spontaniczność, humor, swobodę sceniczną oraz udany debiut; "Siódemka na Scenie" przedstawienie "Jak to było na tych zdalnych?" za: energię, rytm spektaklu, swobodę wykonawców oraz poruszenie ważnych i aktualnych treści w widowisku. Oba zespoły zapowiedziały pracę nad kolejnymi spektaklami, więc na pewno jeszcze o nich usłyszymy.