Od lewej (góra): Dariusz Kuźma (trener grupy chłopców), Michał Dziatkiewicz, Milena Wójcik, Łukasz Korona, Anna Hawryluk, Daniel Bryk, Kamila Szymańska, Renata Łapa (trener grupy dziewcząt).

Od lewej (środek): Michał Ścibior, Adrianna Wójcik, Sebastian Sęk, Natalia Miszczuk, Bartosz Walczak, Magdalena Zbiciak (wychowawca klasy), Bartłomiej Kwiatkowski, Weronika Wójcik, Jakub Mazurek, Marta Rabczyńska, Hołub Maciej.

Od lewej (dół): Julia Karaś, Paweł Chyła, Michalina Kamińska, Natalia Kołtun, Brandan Augustin, Natalia Suracka, Wiktoria Sienkiel, Łukasz Kuczyński, Nina Furmaniak, Dominika Sokołowska, Marek Karman.

Mistrzostwo Polski w Biegach Sztafetowych

Na zawodach rozegranych 14 czerwca w Łodzi reprezentacja naszej szkoły,w skład której wchodziło dwóch uczniów klasy sportowej Maciej Hołub i Michał Ścibior, pozostali zawodnicy to Marcin Niećko i Mateusz Mirczuk zajęła I miejsce w SZTAFECIE SZWEDZKIEJ (biegi na: 100, 200, 300 i 400m), uzyskując czas 2:21,54.