Od lewej (góra): Dariusz Kuźma (trener grupy chłopców) Patrycja Oleszek, Julia Pinkos, Karol Chmielewski, Daria Tymicka, Weronika Gamała, Paweł Sawicki, Agata Rawska, Michalina Zalewska, Paulina Misztal, Renata Łapa (trener grupy dziewcząt).

Od lewej (środek): Karolina Machnikowska, Wojciech Wołoczko, Weronika Borzęcka, Krzysztof Orzeł, Dorota Rudzińska (wychowawca klasy) Karol Bańka, Alicja Dworak, Sebastian Zborowski, Gabriela Krzysiak.

Od lewej (dół): Karolina Baran, Papiński Filip, Izabela Kaszczuk, Hubert Dziedziura, Dominka Konowałek, Mikołaj Czerniakowski, Paulina Sobiesiak, Marcin Krawczyński, Agata Ziółek, Michał Lenart, Paulina Sygara.

Sukcesy:

Mistrzostwo Polski w Mini Siatkówce Dziewcząt

W dniach 14-16 czerwca w Rawie Mazowieckiej uczennice klasy sportowej zajęły I miejsce pokonując w meczu finałowym SP Nr 87 z Krakowa

Skład mistrzyń: Patrycja Oleszek, Gabriela Krzysiak, Michalina Zalewska, Dominika Konowałek, Paulina Misztal, Weronika Gamała, Alicja Dworak, Weronika Borzęcka, Julia Pinkos, Agata Rawska.