Skład klasy od roku szkolnego 2017/2018:

Banaszek Daniel, Borowiec Michał, Chodorowski Oskar, Filipek Filip, Geizler Wojciech, Krasiński Jakub, Nowik Jakub, Pietrzak Szymon, Pyda Mateusz, Skorek Bartłomiej, Szymańczuk Kacper, Zwierzański Mateusz.

Barczewska Iba, Bronisz Karolina, Dzirba Julia, Flis Julia, Kąkol Amelia, Manukyan Karina, Osek Zuzanna, Piasecka Natalia, Szkoła Natalia, Wójcik Wiktoria, Wyrostek Natalia.

Skład klasy w latach 2014-2017:

Banaszek Daniel, Bobiński Jakub, Borowiec Michał, Chodorowski Oskar, Dyzma Radosław, Filipek Filip, Geizler Wojciech, Krasiński Jakub, Nowik Jakub, Pietrzak Szymon, Pyda Mateusz, Pyda Szymon
Skorek Bartłomiej, Szymańczuk Kacper, Wojciechowski Olaf,
Zwierzański Mateusz.

Barczewska Iga, Bochnik Elzbieta, Bronisz Karolina, Dzirba Julia, Flis Julia, Gołębiowska Wiktoria, Kąkol Amelia, Kudeń Aleksandra, Manukyan Karina, Osek Zuzanna, Parcheta Kornelia, Piasecka Natalia, Soboń Martyna, Szkoła Natalia, Wójcik Wiktoria, Wyrostek Natalia.