Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku ogłasza konkurs literacki pt. „Piękna i Niepodległa”. Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać: wiersz, list, życzenia, fraszkę - utwór poetycki związany z Niepodległą Polską, w którym uczeń podzieli się swoimi osobistymi przemyśleniami na temat piękna naszej Ojczyzny oraz relacji: ja - Moja Ojczyzna. Następnie gotową pracę należy przesłać na adres Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku lub dostarczyć osobiście w terminie do 4 listopada 2019r. ewentualnie przesłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rozwiązanie konkursu i wyłonienie zwycięzców nastąpi 12 listopada 2019r. podczas uroczystego apelu. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie.

Organizatorzy: Monika Lorek, Karolina Suszek