Na konkurs wpłynęło 47 prac z 4 szkół podstawowych:

Szkoła Podstawowa nr 5 – 22 prace

Szkoła Podstawowa nr 3 – 6 prac

Szkoła Podstawowa nr 4 – 3 prace

Szkoła Podstawowa nr 7 – 16 prac

W dniach 5-6 listopada komisja konkursowa zapoznała się ze wszystkimi pracami. Poziom wielu z nich był bardzo wysoki. Autorzy w sposób niezwykle dojrzały pokazali, czym jest dla nich miłość do ojczystego kraju. Po długich i burzliwych obradach Jury postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

KLASY I-III

Kategoria życzenia

I miejsce Alicja Maszewska, Szkoła Podstawowa nr 7

I miejsce Katarzyna Wojtysiak-Wojtczak, Szkoła Podstawowa nr 7

II miejsce Gabriela Misiurek, Szkoła Podstawowa nr 7, Emilia Ciesielska, Szkoła Podstawowa nr 7

KLASY IV-VI

Kategoria list

I miejsce Barbara Karaś, Szkoła Podstawowa nr 5

II miejsce Krzysztof Maszewski, Szkoła Podstawowa nr 7, Amelia Paź, Szkoła Podstawowa nr 7

III miejsce Maria Skiba, Szkoła Podstawowa nr 5, Jakub Pleskot, Szkoła Podstawowa nr 5

I miejsce Natalia Sobańska, Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce Julia Karaś, Szkoła Podstawowa nr 7

III miejsce Maja Wawruch, Szkoła Podstawowa nr 3

Kategoria życzenia

I miejsce Maja Eber, Szkoła Podstawowa nr 5

KLASY VII-VIII

I miejsce Krzysztof Dobrowolski, Szkoła Podstawowa nr 7

II miejsce Konstancja Gadomska, Szkoła Podstawowa nr 7

Wyróżnienia

Emilia Kwiatoń, Szkoła Podstawowa nr 5, Gabriela Lasota, Szkoła Podstawowa nr 3, Gabriel Bielak, Szkoła Podstawowa nr 5, Małgorzata Koszowska, Szkoła Podstawowa nr 7

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się dnia 12 listopada 2019 r. o godz. 10.00 – w holu głównym szkoły. Zapraszamy wszystkich laureatów konkursu (nagrodzonych i wyróżnionych!) oraz ich opiekunów.

Gratulujemy zwycięzcom! Nagrody książkowe dla nich zostały ufundowane przez Radę Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr 7  oraz „Głos Świdnika”.

Komisja  w składzie:

Agnieszka Wójcik-Skiba