11 listopada będziemy obchodzić 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. To radosne, a zarazem refleksyjne dla Polaków święto. Z tej okazji uczniowie  i nauczyciele naszej szkoły ósmego listopada uczestniczyli w akademii, podczas której nie zabrakło patriotycznych wierszy, pięknych polskich piosenek, krakowiaka w wykonaniu najmłodszych i wspólnie śpiewanego hymnu Polski o symbolicznej godzinie 11:11, w ramach akcji "Szkoła do hymnu".

Dziękujemy uczniom: Patrycji Brzozowskiej (8c), Gabrysi Gumieniak (8d), Kacprowi Leziakowi (8c), uczniom klas: 1a, 3a, 4b oraz nauczycielom: Elżbiecie Walentowicz, Marlenie Małeckiej, Teresie Ślęp, Adamowi Bąbikowi, Zbigniewowi Jastrzębskiemu, Monice Stachorzeckiej, Annie Wiśniewskiej. Specjalne podziękowania kierujemy do pana Krystiana Błazikowskiego ze stowarzyszenia „Akademia Uśmiechu”.

#SzkołaDoHymnu

Piosenka "Rozkwitały pąki białych róż" w wykonaniu Patrycji z klasy 8c, scenka z białymi różami w wykonaniu uczniów klasy 4b.

"Biały krzyż" piękna piosenka z niesamowitą historią w wykonaniu Gabrysi  z klasy 8d przy akompaniamencie nauczyciela muzyki pana Adama Bąbika.

Więcej zdjęć znajdziecie na szkolnym facebooku.