WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO POEZJI PATRIOTYCZNEJ

O NIEPODLEGŁEJ

W dniu 18 listopada 2019 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski, który dotyczył poezji patriotycznej.Komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Marjasiewicz, instruktor teatralny, reżyser w Miejskim Ośrodku Kultury, Urszula Cygan, nauczyciel bibliotekarz Szkoły Podstawowej nr 7, Małgorzata Kozłowska, nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 7 przyznała nagrody w następujących kategoriach:

I kategoria: klasy I-III
1 miejsce: Alicja Koszowska, klasa 3b
2 miejsce Blanka Chęć, klasa 3b
3 miejsce Gabriela Misiurek, klasa 3b

wyróżnienia: Lena Olejnik 3b; Oliwia Sulowska 1b; Mateusz Łysiak 1b; Lena Dobrowolska 3M2; Julia Poździk 2b

II kategoria: klasy IV-VIII
1 miejsce: Olaf Tokarski 4c; Jakub Bereza 5b
2 miejsce: Michał Szyszło 5b
3 miejsce: Zuzanna Apanasienko 6d

wyróżnienia: Joanna Cioczek 4c, Kamila Kasprzak 5a, Dawid Banaszek 5d, Karolina Michna 8d

Do kolejnego, powiatowego etapu, który odbędzie się 25 listopada o godzinie 9.40 w szkolnej bibliotece Szkoły Podstawowej nr 7, przeszli: Alicja Koszowska, Blanka Chęć, Olaf Tokarski, Jakub Bereza.
Osoby nagrodzone i wyróżnione zapraszamy po odbiór nagród w piątek 22.11.2019r. o godzinie 10.45 do biblioteki szkolnej.