25 lutego 2018r. towarzyszyliśmy uczniom kl. 2b Szkoła Podstawowa nr 7 w Świdniku w edukacyjnej wędrówce do Warszawy, gdzie wzięli udział w eliminacjach wojewódzkich światowego programu "Odyseja umysłu". Zadaniem Amelii Pielak, Marty Skowronek, Amelii Święch, Klaudii Wójcik-Sawickiej, Karola Bogdańskiego, Jakuba i Piotra Lodwichów, pracujących pod okiem Moniki Śniegockiej-trenerki „Odysei umysłu” oraz wychowawczyni Joanny Drzewińskiej, było zaprezentowanie przedstawienia "Kuchenne rewelacje". Za wykonanie zadania otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

O wrażeniach z pobytu w stolicy oraz o tym, jakie oceny otrzymali młodzi świdniczanie od sędziów "Odysei" przeczytacie w piątkowym Głosie. A teraz zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pełnego emocji wyjazdu.