Drodzy Uczniowie, Rodzice i Opiekunowie,

Małymi krokami wracamy do stacjonarnej pracy szkół i placówek. Na razie, od poniedziałku, 26 kwietnia w jedenastu województwach uczniowie z klas I-III będą mieli zajęcia hybrydowo, a ci z pozostałych klas będą się uczyć jak dotychczas - zdalnie.

Dyrektor szkoły jest zobowiązany do tego, aby ustalić harmonogram zajęć w taki sposób, aby zajęcia w szkole miało nie więcej niż 50 proc. uczniów klas I-III oraz co najmniej 50 proc. – zdalnie. Powinien przy tym brać pod uwagę, w miarę możliwości, równomierne i naprzemienne realizowanie tych zajęć przez każdego ucznia.

W szkole prowadzona ma być również opieka świetlicowa dla uczniów, którzy uczą się stacjonarnie.

Harmonogram pracy klas 1-3 oraz oddziałów Montessori naszej szkoły:

W dniach 26 – 27 kwietnia stacjonarnie uczą się klasy: 1a, 1b, 1c, 2a, 2c, 2d oraz 2 klasy oddziałów Montessori. Pozostałe klasy i oddziały uczą się zdalnie.

W dniach 28 – 30 kwietnia stacjonarnie uczą się klasy: 2b, 3a, 3b, 3c, oraz 1 i 3 klasy oddziałów Montessori. Pozostałe klasy i oddziały uczą się zdalnie.