Uczniowie klas IV – VIII stopniowo będą wracać do szkoły:

· w okresie 17 - 28 maja 2021 r. – nauka w tzw. systemie hybrydowym (50% uczniów uczy się w szkole i 50% uczniów uczy się zdalnie z domu),

· od 31 maja 2021 r. – wszyscy uczniowie będą już uczyć się stacjonarnie w szkole.

W okresie nauki w systemie hybrydowym do szkoły przyjdą uczniowie, zgodnie z przedstawionym poniżej harmonogramem:

Ważna informacja!

Do końca roku szkolnego na terenie szkoły będzie obowiązywać ścisły reżim sanitarny: dezynfekcja rąk przy wejściu do szkoły, częste mycie rąk, dystans 1,5 m, ochrona podczas kaszlu i kichania, unikanie dotykania oczu, ust i nosa, noszenie maseczki w przestrzeniach wspólnych – gdy nie ma możliwości zachowania dystansu społecznego, wietrzenie sal, ograniczenie przebywania osób z zewnątrz do niezbędnego minimum.

Aktualizacja harmonogramu w dniu 13.05.2021r.