Zgodnie z terminami prowadzenia postępowania rekrutacyjnego określonymi przez Gminę Miejską Świdnik przedstawiamy listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziałów dwujęzycznych w klasach 7 w roku szkolnym 2021/22. Są to listy alfabetyczne i w przypadku listy kandydatów zakwalifikowanych nie określają podziału na klasy (dwie klasy dwujęzyczne). Przypominamy, że listy zostały sporządzone w oparciu o wynik testu predyspozycji językowych, sumy punktów z ocen rocznych (język polski, matematyka i język angielski) oraz punktów za świadectwo z wyróżnieniem.  Komisja rekrutacyjna uwzględniła również dodatkowe kryteria takie jak wielodzietność lub niepełnosprawność kandydata lub członka rodziny.
Podział na klasy nastąpi po zamknięciu ostatniego etapu postępowania rekrutacyjnego jakim jest potwierdzenie przez rodzica / opiekuna woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia (w załączeniu) w terminie do 02.07.2021.
W przypadku braku złożenia wyżej opisanej woli przyjęcia w terminie do 02.07.2021 szkoła zaproponuje miejsce kandydatom z listy niezakwalifikowanych.

Hubert Wiktorowicz Z-ca Dyrektora Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Świdniku

Lista zakwalifikowanych do oddziałów dwujęzycznych w klasach 7

Lista niezakwalifikowanych do oddziałów dwujęzycznych w klasach 7

Potwierdzenie woli przyjęcia do klasy dwujęzycznej