Dziś wybrzmiał ostatni dzwonek roku szkolnego 2020/21. Roku pełnego wyzwań, wspólnej nauki, roku którego nie zapomnimy i który wiele nas nauczył.
Nauczyciele, chcemy Wam pogratulować znakomitych wyników w pracy zawodowej oraz wysokich osiągnięć uczniów w konkursach przedmiotowych. Dziękujemy za stworzenie naszym uczniom możliwości do kształcenia i rozwijania zainteresowań oraz umiejętne wprowadzenie ich w świat nauki.
Dziękujemy za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego wakacyjnego dnia i z każdej przeżytej przygody.
                                                                                                            Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku