Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole uczniowie mogli uczestniczyć w licznych atrakcjach specjalnie przygotowanych dla nich!

Część uczniów wybrała się na wycieczki rowerowe, kręgle, wycieczki krajoznawcze.  Natomiast Ci, którzy zostali w szkole mogli skorzystać z malowania twarzy, malowania włosów, zaśpiewać swoje ulubione utwory, pograć w gry ruchowe: np Just Dance, Sport Champion a także poznać tajniki sztuczek cyrkowych.  Nie zabrakło również rozgrywek sportowych.  Jednakże największym zainteresowaniem jak co roku cieszyły się : " DMUCHAŃCE". A w szczególności ogromna zjeżdżalnia o wysokości ponad 10 metrów.  Dodatkową atrakcją były: lody, wata cukrowa i popcorn. Dzieci z pewnością mile będą wspominać ten dzień :-))))))