Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich chętnych uczniów klas 1 - 3 Szkoły Podstawowej nr 7 w Świdniku.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

„Wiosna wokół nas”

Organizatorem konkursu jest świetlica działająca w Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku.

• Celem konkursu jest rozwijanie indywidualnych zdolności twórczych uczniów.
  • Konkurs adresowany jest do uczniów klas 1-3 ww. szkoły.
  • Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej dotyczącej wiosny.
  • Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną samodzielnie wykonaną pracę.
  • Prace konkursowe powinny spełniać następujące warunki:   a) technika dowolna b) format A4, A3 lub praca przestrzenna c) praca powinna posiadać na odwrocie metryczkę: tytuł pracy, imię i nazwisko autora.
  • Kryteria oceny prac: a) zgodność z tematem b) pomysłowość c) technika d) estetyka wykonania e) samodzielność wykonania
  • Prace należy zostawić w holu szkoły w pudełku z napisem: Konkurs plastyczny.
  • Termin składania prac upływa dnia 30 kwietnia 2021 r.
  • O wynikach konkursu zdecyduje komisja powołana przez organizatora.
  • Wyniki konkursu oraz termin wręczenia nagród zostaną umieszczone na stronie szkoły w zakładce: Świetlica - Wydarzenia z życia świetlicy.