Zgodnie z harmonogramem rozgrywek w październiku odbyły się kolejne zawody międzyklasowe na poziomie klas 5, 6 i 7. Niestety nie wszystkie klasy mogły wziąć udział w tej zabawie ze względu na odbywanie kwarantanny. W klasach 7 wyróżnione zawodniczki i zawodnicy otrzymali statuetki, w klasach 5 i 6 były to dyplomy. Dodatkowo zostały wylosowane vouchery na godzinne wejście do parku trampolin Akropark, ufundowane przez jednego z rodziców z naszej szkoły. Nagrodą główną była oczywiście piłka do piłki nożnej. Wszystkie klasy wykazały się ogromną walecznością i zaangażowaniem w czasie swojej tury rozgrywek. Jak zwykle najwięcej emocji wyzwalały strzelone bramki oraz wygrane mecze. Gratulujemy wszystkim uczestnikom dobrej zabawy, gry fair play oraz kulturalnego kibicowania.

Link do FILMU z zawodów