Jutro rozpoczynamy naukę w nowym roku szkolnym. Tegoroczny powrót do szkoły odbywa się w specyficznych warunkach.

Przypominamy:

• Do szkoły przychodzą tylko uczniowie, nauczyciele i pracownicy zdrowi, bez objawów infekcji.
  • Stosujemy się do zasad dystansu i dezynfekcji.
  • Bezzwłocznie powiadamiamy szkołę jeśli dojdzie do potwierdzonego zakażenia.

W naszej szkole:

• Dozowniki z płynem dezynfekcyjnym umieściliśmy na korytarzach.
  • Przygotowaliśmy środki dezynfekujące i maseczki dla uczniów w salach.
  • Wyposażyliśmy pracowników szkoły w przyłbice i maseczki.
  • Przy wejściu do hali sportowej znajduje się stacja dezynfekująca.
  • Do szkoły wchodzimy trzema wejściami oznaczonymi kolorami. Klasy mają przypisane kolory.
  • Lekcje nie rozpoczynają się o jednej porze – rozrzedzamy uczniów przed rozpoczęciem.
  • W miarę możliwości klasy spędzają dużo czasu w jednej sali bez przemieszczania się.
  • Przypominamy o dystansie – naklejki ,, Zachowaj dystans”.
  • Dwie nowe zasady korzystania z szatni – swoje rzeczy uczniowie obowiązkowo zabierają do domu oraz do boksów nie wchodzą rodzice / opiekunowie.
  • Przypominamy zasady bezpiecznego powrotu do szkoły dla uczniów i rodziców – plakaty w wielu miejscach szkoły.