Zgodnie z wytycznymi MEN od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Jednocześnie do 29 listopada br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII. Nauczanie zdalne będzie prowadzone zgodnie z obowiązującym w tym zakresie regulaminem.
Szczegółowe informacje zostaną Państwu przekazane za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz strony internetowej szkoły – prosimy o śledzenie informacji na bieżąco.
Prosimy także o przypomnienie dzieciom, aby w piątek 06.11.2020r. zabrały ze szkoły swoje podręczniki i przybory oraz rzeczy z szatni i szafek.

Zgodnie z wytycznymi MEN w szkole będzie funkcjonowała opieka świetlicy dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. Lista dzieci uczęszczajacych do świetlicy będzie ustalona na podstawie zgłoszeń złożonych przez rodziców.